Klorkleen

Dezenfeksiyon ve Temizlik Efervesan Tableti

 

Klorkleen ürünümüz Amerika Birleşik Devletleri EPA onaylı bir üründür ve EPA tarafından COVID-19’a (Corona) karşı etkisi onaylanmış ürünler arasındadır. 

 

    Klorkleen ile temizlik ve dezenfeksiyonu aynı anda  yapmış olursunuz. İçinde deterjan bulundurması ve biyofilmlerin altına işleyen TEK tablet olması ürünümüzü farklı kılan özelliklerindendir, hem sizin temizlik işlerinde harcadığınız vaktinizi azaltır, hem de mikroplara karşı daha dayanıklı bir çevre oluşturmuş olursunuz. Bu tableti okullarda, hastanelerde, yurtlarda, spor salonlarında, alışveriş merkezlerinde, evlerde, kliniklerde, restoranlarda ve toplu yaşamın olduğu daha birçok alanda kullanabilirsiniz. 

        Klorkleen İrlanda menşeili, ve EPA tarafından onaylanmış bir klor tablettir. ISO 9001, ISO 13485 ve ISO 14001 sertifikalarına sahip olan bir firmada üretilmektedir.   Klorkleen’in diğer klor tabletlerden farkı, içinde deterjan da bulundurması sebebiyle, biyofilmlerin altına işleyip onları da öldürebilen TEK tablet olmasıdır. Tabletimiz önce içindeki deterjan sayesinde biyofilm tabakalarını çatlatır, sonra klor, biyofilmlerin altına girerek biyofilm tabakasını etkisiz hale getirir

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Ruhsat Numarası: 2018 / 41

Amerika Birleşik Devletleri EPA(Çevre Koruma Ajansı) Lisans Numarası : 71847-7

 

 

 

 
 
Sağlık kurumları için hijyen, enfeksiyonu önlemede en önemli ilk adımdır ve zarflı virüsleri öldüren dezenfektanlar ile hijyen sağlanmalıdır.
 
Klorkleen EPA onaylıdır ve  EPA’nın 'COVID-19 nedeni olan yeni Coronavirus SARS-CoV-2’ye karşı kullanım için kayıtlı antimikrobiyal ürünleri’ listesine dahil edilmiştir.
 
Daha detaylı bilgi için:
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Sun Medikal